"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.jamieoliver.com/thebigchairproject/big-story.php

Wszyscy bawią się designem

Jamie Oliver, Barnaby Purdy, Cath Kidston, Christopher Bailey, Jay Jay Burridge – to tylko niektóre nazwiska sław, które teraz zajęły się designem. Od dziś to oni wyznaczają trendy w aranżacji krzeseł!

Jamie Oliver to jedna z najbogatszych osób w Wielkiej Brytanii. I trzeba przyznać, ma głowę na karku. Tym razem postanowił zebrać pieniądze na założoną przez siebie fundację Better Food, która zajmuje się m.in. szkoleniem i przygotowaniem młodych ludzi do pracy w gastronomi. Jamie już raz pokazał, że chcieć to móc. Zrobił to dokładnie 10 lat temu na oczach widzów „Restauracji Jamiego”. Założona przez niego restauracja Fifteen zdobywa szczyty sławy, zaś fundacja pomogła młodzieży z nizin społecznych zdobyć umiejętności i zawód kucharza.

W związku z rosnącym zainteresowaniem aranżacją wnętrz i  nowoczesnym designem, Jamie Olivier stworzył nowy projekt – The Big Chair. Krzesła projektują designerzy i artyści z całego świata, jak chociażby Barnaby Purdy, Cath Kidston, Christopher Bailey, czy Jay Jay Burridge. Projekt zbiega się z 60. rocznicą stworzenia krzesła „The Ant”. Wszyscy, którzy chcą wejść w posiadanie tego nowoczesnego dodatku mogą wziąć udział w licytacji online na stronie Jamiego. Dodatkowo każdy kto zapłaci 5 funtów, może wziąć udział w losowaniu, które odbędzie się 12 października. Do wygrania jest 6 unikatowych krzeseł. Oczywiście wszystkie zebrane pieniądze zostaną przeznaczane na działalność fundacji Better Food.

 

 www.jamieoliver.com


 www.jamieoliver.com

 www.jamieoliver.com

 www.jamieoliver.com

 www.jamieoliver.com

 www.jamieoliver.com

Projekt i zdjęcia: www.jamieoliver.com