"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.jpdesign.org

Gdy pada rośnie sałata!

Vegetabrella – czyli warzywna parasolka, to japońskie połączenie humoru z ochroną przed deszczem. Czyżby stworzono idealny pomysł na smutne, jesienne poranki? 

W żadnym designerskim domu nie powinno zabraknąć modnej parasolki, dlatego przedstawiam Wam najnowszy hit – Vegetabrelle. Warzywna parasolka została zaprojektowana w Japonii przez Yurie Mano dla firmy Tokyo Noble. Złożona parasolka przypomina sałatę zawiniętą w kod kreskowy, którym owijane są japońskie warzywa.

Sprawdź także: Poznańskie inwestycje – ceny nowych mieszkań

Po rozłożeniu zaś, zamienia się w  wielki liść sałaty, wyposażony w filtr UV, który chroni nas nie tylko przed deszczem, ale również przed szkodliwymi pomieniamy słonecznymi. Co więcej ten zabawny dodatek nie jest już w fazie projektowej, można go kupić na wielu stronach internetowych. Anything from japan oferuje parasolkę za cenę 11 Euro! Ciekawa jestem, czy jeszcze tej jesieni spotkam kogoś z parasolką w kształcie sałaty.

 

www.tokyo-noble.com

 

mieszkania i domy na portalu gethome.pl

Sprawdź największą bazę nieruchomości w internecie. Oferta mieszkań i domów zaprezentowana na mapie. Tylko oferty unikalne – żadnych duplikatów