"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.costaverde.com

Domy w środkach komunikacji

Coraz częściej staramy się, aby nasze domy zaskakiwały wyjątkowym designem i pomysłowymi rozwiązaniami. Jak się okazuje moda na nietypowe miejsca zamieszkania coraz częściej skłania nas do zamieszkania w…środkach komunikacji.

 

Pociąg

Jeśli kiedykolwiek spaliście w kuszetce wiecie, że uspokajające tempo jazdy pociągu to najlepsze rozwiązanie dla osób mających problemy z zaśnięciem. Może właściciele tego niezwykłego domu  też cierpieli na bezsenność? Pewne jest, że wybrali dość nietypowe miejsce zamieszkania – wagon pociągu.

Autobus

Jeśli codziennie podróżujecie autobusem, po kilku latach poczujecie się w nim jak we własnym domu. Wtedy najlepszym rozwiązaniem będzie jego zakup i przekształcenie w przestrzeń mieszkalną. Jak się okazuje można to zrobić w niecałe 18 miesięcy.


Samolot

Jeśli nie straszne Wam turbulencje i mała przestrzeń pokładu, na Wasz nowy dom możecie zaaranżować samolot. Przed Wami zrobiła już to miłośniczka lotnictwa z Kostaryki. W starym 727 znalazło się miejsce na aneks kuchenny, jadalnię, dwie sypialnie, łazienkę i balkon na skrzydle.

Łódź podwodna

Domy na statkach przestały już zaskakiwać. Teraz wielbiciele morskich podróży mieszkają w prawdziwych okrętach podwodnych. I co powiecie na taką aranżację przestrzeni?