"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Drzwi w restauracji

Bukareszt wielkimi krokami zbliża się do miana europejski stolicy designu. Najciekawsze pomysły architektoniczne, najbardziej odważne aranżacje i inspiracje godne polecenia rodzą się właśnie w rumuńskiej stolicy. Zobaczcie kolejne oryginalne wnętrze bukaresztańskiej restauracji.

Duży wkład do designerskiego dorobku Bukaresztu wnosi biuro projektowe  Corvina Christiana. Tym razem architekci  zaprojektował klimatyczną restaurację w stylu vintage, oferującą bogaty wybór win i pyszną francuską kuchnię.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie oryginalne zastosowanie starych elementów konstrukcyjnych. Wśród mebli z duszą ustawiono bowiem ponad 200 drzwi i okiennic w stylu retro. Całość uzupełniają ozdobne, ceramiczne płytki, industrialne lampy i z pozoru przypadkowo dobrane krzesła. Tym samym, chcąc zachować od zapomnienia cząstkę rumuńskiej stolicy, projektantom udało się stworzyć kolejny genialny projekt na mapie Bukaresztu. Jak Wam się podoba restauracja Bon?

www.corvincristian.com www.corvincristian.com www.corvincristian.com www.corvincristian.com www.corvincristian.com www.corvincristian.com www.corvincristian.com www.corvincristian.com www.corvincristian.com www.corvincristian.com www.corvincristian.com


projekt, zdjęcia: www.corvincristian.com