"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Hotel na wakacje – Panama

Otwieram nowy mini cykl – Wakacyjny Design. Chciałbym pokazać Wam wyjątkowe miejsca, które możecie odwiedzić podczas tegorocznych lub przyszłych wakacji. Zasada jest prosta. Wszystkie polecane hotele, muzea i miejsca, łączyć będzie przepiękny design, niespotykana aranżacja i interesująca historia.  Zaczynamy w dalekiej Panamie, a dokładnie w hotelu Tantalo!

Ameryka Łacińska to nie tylko egzotyczne kraje, bogata historia i względnie tani kierunek. Panama położona nad Morzem Karaibskim jest tego najlepszym dowodem. Większość turystów odwiedza Panamę ze względu na ręcznie robioną, przepiękną biżuterię lub mięso egzotycznej jaszczurki iguany. Jeśli zatem planujecie wybrać się w tym kierunku, ja mam dla was jeszcze jeden powód – hotel TANTALO w Panama City.

Tantalo Hotel to 12 pomieszczeń zaaranżowanych przez 12 lokalnych artystów. Każdy z własnym, oryginalnym pomysłem, które razem tworzą spójną całość. Na dachu można zjeść przepyszne impanadas lub kurczaka z jukką. A wszystko to z widokiem na biznesową część miasta.

Ceny nie są wygórowane. Jednak ze względu na olbrzymie zainteresowanie ciężko znaleźć wolny termin.  Więcej tutaj: www.booking.com. Podoba Wam się?

www.tantalohotel.com

www.tantalohotel.com


www.tantalohotel.com

www.tantalohotel.com

www.tantalohotel.com

www.tantalohotel.com

www.tantalohotel.com

zdjęcia: www.tantalohotel.com