"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Restauracja dla singli

Pierwszą na świecie restaurację dla singli otworzono w Amsterdamie! Jak twierdzi pomysłodawczyni projektu Marina van Goor, to idealne miejsce na zjedzenie smacznego, samotnego posiłku bez konieczności patrzenia na puste krzesło przy stoliku.

Oczywiście każdy z nas może pójść na samotny obiad do restauracji, jednak siedzenie przy stoliku pełnym pustych krzeseł może nas zniechęcić do zjedzenia posiłku. Mimo to, obiady w pojedynkę stają się coraz bardziej popularne, szczególnie w centrach zurbanizowanych miast. Wielką niszę na amsterdamskim rynku wykorzystała animatorka kultury Marina van Goor.

Pomysłodawczyni projektu, z pomocą agencji Vandejong, otworzyła pierwszą na świecie restaurację dla osób pragnących zjeść posiłek w samotności. Eenmaal została urządzona w minimalistycznym stylu. Ściany restauracji pomalowano na biały kolor, który doskonale współgra z industrialnymi żarówkami na kablach oraz prostymi stolikami wyposażonymi w modne krzesła w stylu vintage. Ciekawa jestem, co myślicie o tym projekcie?

Eenmaal

Eenmaal


Eenmaal

Eenmaal

Eenmaal

Eenmaal

zdjęcia: www.facebook.com/popupeenmaal