"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Kemping – Niemcy

Wielokrotnie pisałam o oryginalnych hotelach na statkach, pokojach w samolotach, a nawet apartamentach w igloo. Jednak tak oryginalnego pomysłu na hostel nie wiedziałam od dawna. Oto niemiecki kemping na zimę.

W Niemczech wielbicieli pół namiotowych nie brakuje! Nic dziwnego, że to właśnie w niemieckiej miejscowości Bonn stworzono pierwszy na świecie kemping pod dachem.

Base Camp to zamknięta przestrzeń magazynu, w której ustawiono 15 przyczep kempingowych. Wśród nich znajdziemy przyczepy w stylu safari, kultowe „ogórki”, przyczepy w stylu myśliwskim, jak również miejsca sypialniane rodem z lat 60. Co więcej, do każdej przyczepy przynależy niewielki trawnik, na którym ustawiono zestaw mebli ogrodowych.

Podobnie jak na kempingu, goście do dyspozycji mają wspólną łazienkę oraz jadalnię. Piękny widok z przyczepy zapewnia zaś fototapeta przedstawiająca morze, plażę i błękit nieba, którą pokryto jedną ze ścian.

Jeśli chcielibyście spędzić noc w tym niepowtarzalnym hostelu, przygotujcie się jednak na stosunkowo duży wydatek. Za noc na hostelowym kempingu trzeba bowiem zapłacić od 22 do 74 euro!

www.basecampbonn.de


www.basecampbonn.de

www.basecampbonn.de

www.basecampbonn.de

www.basecampbonn.de

www.basecampbonn.de

www.basecampbonn.de

zdjęcia: www.basecampbonn.de