"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Apartament Macieja Zienia

W krakowskiej inwestycji Angel Wawel powstanie apartament pokazowy Macieja Zienia. Projektant stworzył eleganckie wnętrze nawiązujące do tradycji Krakowa.

Pracownia Zień Home stworzyła projekt apartamentu pokazowego dla prestiżowej inwestycji Angel Wawel. Inspiracją dla projektu 220-metrowego mieszkania, które znajdzie się na 2 piętrze zabytkowej części inwestycji, była husarska zbroja.

Mieszkanie składa się z przestronnego przedpokoju, salonu połączonego z kuchnią i jadalnią, a także 3 sypialni, 2 łazienek, gabinetu oraz dwóch garderób – dla niej i dla niego.

W centralnym punkcie mieszkania zaproponowano wybudowanie nowoczesnego kominka, który doskonale wtopi się we współczesne wnętrze inspirowane szlachecką i mieszczańską tradycją Krakowa.

Ciepłą, przyjazną atmosferę tworzyć będzie delikatna kolorystyka – odcienie ecru, granatu, beżu oraz czerni i bieli. Stonowane tło uzupełniać będę stylowe meble wykonane z najwyższej jakości tkanin.

To bez wątpienia piękny apartament. Jednak czy tak wyobrażaliście sobie pokazowe wnętrze zaprojektowane przez Macieja Zienia?

 

apartament Maciej Zień

apartament Maciej Zień

garderoba Maciej Zień

garderoba Maciej Zień


projekt Zień

projekt Zień

aranżacja Maciej Zień

aranżacja Maciej Zień

mieszkanie Angel Wawel

mieszkanie Angel Wawel

 

zdjęcia: materiały prasowe