"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.hamiltonscotts.com

Zaparkuj w salonie… dosłownie!

Czy jest na świecie rzecz, która potrafi mnie jeszcze zaskoczyć? Otóż tak. To pewien apartamentu w Singapurze, który umożliwia jego właścicielom zaparkowanie samochodu w salonie, dosłownie!

Singapur to ogromne aglomeracja, którą łącznie zamieszkuje dziś blisko 6 mln mieszkańców. To także centrum światowego biznesu, które rozwija się w zatrważająco szybkim tempie. Nic więc dziwnego, że wraz ze wzrostem zaludnienia i rozwojem ekonomiczno-gospodarczym, projektanci decydują się na coraz śmielsze rozwiązania architektoniczne. Masz Lamborghini albo Ferrari, z którym ciężko Ci się rozstać na parkingu? Zaparkuj go w salonie, włącz dobrą muzykę i popijając lampkę Chambord rozkoszuj się widokiem swojej super bryki. Gdzie tkwi problem? Za tego rodzaju przyjemności trzeba słono zapłacić. Apartament na dziewiątym piętrze z windą dla samochodu kosztuje bagatela…. 24 miliony dolarów!

Jak to działa?

Hamilton Towers w Singapurze został zaprojektowany przez KOP Properties, firmę specjalizująca się w budowie i aranżacji najdroższych apartamentów na świecie.Dzięki specjalnie zaprojektowanym windom które są w stanie udźwignąć maksymalnie 2000 kg, w szybki i przyjemny sposób transportujemy auto prosto do mieszkania „Salonowy parking” to specjalnie wydzielona część mieszkania, którą otaczają przeszklone ściany. Wszystko po to aby nie stracić z oczu swojego ukochanego auta lub zaimponować zaproszonym gościom.Oprócz garażu, apartamenty w Hamilton Towers posiadają baseny, SPA, siłownię oraz prywatny ogród.

 Ale co ja tam będę pisać… Sami popatrzcie. Może warto zacząć odkładać? 

 

www.hamiltonscotts.com

www.hamiltonscotts.com


www.hamiltonscotts.com

www.hamiltonscotts.com

www.hamiltonscotts.com

www.hamiltonscotts.com

www.hamiltonscotts.com

www.hamiltonscotts.com

Zdjęcia: www.hamiltonscotts.com