"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Piękne, sławne i bogate

Piękne, sławne i bogate, czyli żony piłkarzy. To one znalazły się w centrum zainteresowania podczas Euro 2012. Gdy tylko przyjechały do Polski przyciągnęły wzrok całego świata. Ekskluzywne hotele na przyjazd sławnych żon przygotowywały się przez kilka miesięcy. A jak Panie mieszkają na co dzień? Oto 5 najbardziej pożądanych apartamentów piłkarskiego świata.

Poszukujesz luksusowego mieszkania? Odkryj oferty deweloperów we Wrocław Rynek nowych nieruchomości zmienia się z dnia na dzień.

Sprawdź również: Wpływ instalacji fotowoltaicznej na cenę nieruchomości

1) Victoria Beckham – żona Davida Roberta Josepha Beckhama

Karierę rozpoczęła w girlsbandzie Spice Girls jako Posh Spice. Po rozpadzie zespołu, zrobiła karierę solową, a w 1999 wyszła za mąż za Davida Beckhama. Państwo Bechamowie słyną z miłości do luksusowych domów.Jednym z pierwszych nabytków pary była posiadłość Rowneybury House w Herdfordshire pod Londynem. Dom kosztował 2,5 miliona funtów, dziś wartość przewyższa 7,5 miliona funtów, a to za sprawą jego kosztownej renowacji i niezwykłych dodatków, między innymi wewnętrznego i zewnętrznego basenu, pływających kortów tenisowych i mini-zoo. Jedną z najbardziej pożądanych posiadłości jest ich letnia rezydencja w Malibu. Ze wszystkich okien rozciąga się niezwykły widok na ocean a  sypialnie urządzone są w klasycznym, plażowym stylu.

www.themls.com

www.themls.com

www.splashnews.com

www.splashnews.com

2) Shakira Isabel Mebarak Ripol, z partnerem  Gerardem Piqué

Kolumbijka piosenkarka Shakira i jej parter, reprezentant  Hiszpanii Gerard Piqué mieszkają w rezydencji w Miami. Dom za ponad 2 miliony dolarów urządzony jest w stylu śródziemnomorskim, posiada 5 sypialni, 6 łazienek, basen i prywatny dok.

www.livingdesignhome.com

www.livingdesignhome.com

www.livingdesignhome.com

www.livingdesignhome.com

www.livingdesignhome.com

www.livingdesignhome.com

 3)  Collen Rooney – żona brytyjskiego piłkarza

Colleen Rooney z mężem Wayne (piłkarzem Manchester United) mieszkają w neobarokowej willi. Położona w Prestbury rezydencja warta jest 4 miliony funtów.

www.cavendish-press.co.uk

www.cavendish-press.co.uk

4) Helena Seger – narzeczona reprezentanta Szwecji Zlatana Ibrahimovica

Helena Seger i Zlatan Ibrahimovic (piłkarz AC Milan) mieszkają w klasycznej rezydencji, położonej w Malmo.

mieszkania i domy na portalu gethome.pl

Sprawdź największą bazę nieruchomości w internecie. Oferta mieszkań i domów zaprezentowana na mapie. Tylko oferty unikalne – żadnych duplikatów

5) Sara Carbonero i  Iker Casillas

Sara Carbonero, narzeczona Ikera Casillasa (bramkarza Real Madryt) mieszkają w Madrycie. Hiszpańska dziennikarka sportowa i reprezentant Hiszpanii w tym roku zainwestowali w jeden z najbardziej luksusowych domów w Exeter. Rezydencja kosztowała 1,800,000 Euro, posiada prywatny basen 3 sypialnie, 2 łazienki i jak przystało na tradycyjny hiszpański dom – dużą, otwartą kuchnię.

www.espaciohogar.com

www.espaciohogar.com

www.espaciohogar.com

www.espaciohogar.com