"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.zaha-hadid.com

Jak mieszkają gwiazdy – nieruchomość Naomi Campbell

Naomi Campbell znana jest ze swojej miłości do nowych technologi i Rosji, skąd pochodzi jej chłopak – miliarder Vladislav Doronin. Poprosiła więc narzeczonego o swój własny, futurystyczny dom w Moskwie.

Na początku trochę poplotkuje. Naomi Campbell od czterech lat spotyka się z rosyjskim miliarderem Vladislavem Doroninem, którego majątek szacuje się ponoć na 1,5 miliarda dolarów. Niedawno więc Naomi postanowiła przeprowadzić się do Rosji. Przez krótki okres czasu mieszkali w Moskwie, jednak słynna modelka poprosiła narzeczonego o własny dom w Rosyjskim Hollywood, czyli w moskiewskim rejonie Rublyovka. Miejsce to słynie z największych i najdroższych domów w Rosji. Nic więc dziwnego, że stanął tam również jeden z najdziwniejszych domów świata-prezent dla Naomi.

Sprawdź również: Jak urządzić kawalerkę? Praktyczne porady

Trzeba przyznać, że Naomi Campbell ma szalone pomysły, po budowie willi w Turcji przypominającej egipskie oko, przyszedł czas na niezwykłą posiadłość w Rosji. Ta futurystyczna rezydencja przypomina statek kosmiczny, który dopiero co wylądował w Moskwie. Dom zaprojektował utalentowany architekt  Zaha Hadid, znany z takich budowli jak Roca Gallery oraz Aquatics Center w Londynie. Posiadłość zajmuje 2560 m kw. Dom zbudowano z wykorzystaniem ekologicznych i w pełni naturalnych materiałów, dominują płynne linie, opływowe kształty i wykończenia ze szkła i drewna. Niższe części budynku doskonale współgrają z otaczająca dom przyrodą, zaś 22 – metrowa wieża, przypominająca scenę z „Wojny Światów”,  zapewnia doskonały widok na moskiewską panoramę. 

mieszkania i domy na portalu gethome.pl

Sprawdź największą bazę nieruchomości w internecie. Oferta mieszkań i domów zaprezentowana na mapie. Tylko oferty unikalne – żadnych duplikatów

www.zaha-hadid.com

www.zaha-hadid.com

www.zaha-hadid.com

www.zaha-hadid.com

www.zaha-hadid.com

www.zaha-hadid.com

www.zaha-hadid.com

www.zaha-hadid.com

Zdjęcia, projekt: www.zaha-hadid.com