"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.dailymail.co.uk

Mieszkanie w piwnicy

Jak zarabiać na kupnie i sprzedaży nieruchomości? Wie to na pewno mieszkaniec londyńskiego mieszkania, które wielkością metrażu nie przekracza powierzchni garderoby. A wartość ma ogromną!

Jak donosi DailyMail w samym sercu Londynu, nieopodal Trafalgar Square znajduje się mieszkanie, którego powierzchnia nie przekracza 13 m2. Właścicie zdradził gazecie, że kupił niewielką piwniczkę za niecałe 50 000 tysięcy dolarów. Dzięki prostym zabiegom dekoracyjnym zaaranżował pomieszczenie mieszkalne, które mimo małego metrażu wydaje się być zaskakująco przestronne. Kawalerka składa się z dwóch pomieszczeń – kuchni połączonej z salonem oraz niewielkiej łazienki, w której prysznic pełni również rolę… wieszaka na płaszcze! Właściciel uzyskał zamierzony efekt. To idealne miejsce na krótki odpoczynek, szczególnie w zatłoczonym Londynie.

DailyMail informuje, że zakup i remont piwnicy okazał się być niezwykle opłacalną inwestycją. Mężczyzna nabył lokal za kwotę 50 000 tysięcy dolarów. Według jednego z dużych londyńskich biur nieruchomości, obecna wartość mieszkania wynosi 300 000 – 350 000 tysięcy dolarów. To aż 6 – krotny wzrost wartości!

 

mieszkanie_w_piwnicy

mieszkanie_w_piwnicy


male_mieszkanie_aranzacja

male_mieszkanie_aranzacja

male_mieszkanie

male_mieszkanie

kawalerka_aranzacja

kawalerka_aranzacja

 

Znalezione na: www.dailymail.co.uk