"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.michelledelavega.com

Dom w garażu

Michelle de la Vega to nie tylko utalentowana artystka. Udowodniła, że przy odrobinie determinacji, konsekwencji i błyskotliwości można stworzyć rzecz wspaniałą. Co takiego? Dom w garażu!

Kiedy Michelle traciła kolejną godzinę siedząc w swoim fordzie taurusie, powoli traciła nadzieje, że znajdzie  odpowiedni dom na peryferiach jednego z dużych amerykańskich miast. Jednak nagle go zobaczyła!

Garaż był niepozorny i wyglądał jak stara rupieciarnia. Widać było, że właściciele dawno o nim zapomnieli. Stał na uboczu, niedaleko równie zniszczonego i pustego domu. Od tego momentu Michelle wiedziała, że musi kupić to miejsce. Pragnienie było tak silne, że kobieta spędziła kolejne dwa miesiące aby znaleźć i skontaktować się z właścicielem ziemi. Po krótkich negocjacjach mężczyzna zgodził się sprzedać jej część ziemi i przynależący do niej stary garaż.

Garażowe renowacje

Michelle postanowiła przekształcić garaż na mały, ale kompaktowy loft. Podłogę pokryła zwykłymi panelami, a poddasze wykorzystała jako miejsce na łóżko, tworząc mini-loft. Ściany zostały ocieplone i pogrubione, dom zyskał centralne ogrzewanie, wstawiono nowe okna oraz kilka drewnianych wsporników konstrukcyjnych. Znalazło się także miejsce na mały kominek i komfortową łazienkę. W końcu całość została „dopieszczona” modnymi dodatkami np. metalowymi szafkami szkolnymi oraz półkami.


dom_w_garazu

dom_w_garazu

garaz_aranzacja

garaz_aranzacja

dom_w_garazu

dom_w_garazu

mieszkanie_w_garazu

mieszkanie_w_garazu

Projekt, zdjęcia: www.michelledelavega.com, znaleziono na: www.dornob.com