"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
III edycja Festiwalu Designu i Kreatywności dla Dzieci

III edycja Festiwalu Designu i Kreatywności dla Dzieci

Już 25 i 26 maja mieszkańcy Poznania będą mogli wziąć udział w III edycji Festiwalu Designu i Kreatywności dla Dzieci. W programie przewidziano m.in. kiermasz dobrze zaprojektowanych przedmiotów, laboratorium testowania zabawek oraz wystawę Design by Concordia Kids, którą stworzyły dzieci.

III edycja Festiwalu Designu i Kreatywności dla Dzieci

 

Celem zbliżającej się III edycji Festiwalu Designu i Kreatywności dla Dzieci jest uwrażliwienie rodziców na ich codzienne wybory. Organizatorzy wydarzenia chcą pokazać opiekunom jak dobierać rozrywkę, by jak najlepiej rozwijała naturalną kreatywność i talenty dzieci.

 

Dlatego w tej edycji festiwalu nie zabraknie licznych interaktywnych zadań i kiermaszu dobrze zaprojektowanych zabawek. Jedną z największych atrakcji będzie zaś Laboratorium Zabawek, czyli strefa testowania dziecięcych produktów. Dodatkowo wszyscy, który odwiedzą III edycję Festiwalu Designu i Kreatywności dla Dzieci będą mieli okazję zobaczyć wystawę Design by Concordia Kids, którą stworzyły dzieci biorące udział w warsztatach organizowanych przez 6 weekendów przed festiwalem. Dla tych, którym nie uda się przybyć do Poznania, mam dobrą wiadomość, wystawę będzie można zobaczyć jeszcze na innych polskich imprezach związanych z designem. Czekajcie na informacje. 🙂