"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Open’er 2013

Już dziś początek kolejnej edycji festiwalu Heineken Open’er Festival. W tym roku jest to wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla fanów muzyki, sztuki, kina, teatru czy mody. Na festiwalu po raz pierwszy zagościł design!

Chyba nie ma lepszego dowodu na to, że aranżacja wnętrz, architektura i szeroko pojmowany design na dobre zagościły na polskim rynku, niż jego obecność na jednym z najbardziej popularnych festiwali – Heineken Open’er Festival. W tym roku po raz pierwszy na gdyńskim lotnisku będzie można zobaczyć zaprojektowaną przez Studio Rygalik strefę Heineken Design Pavilion, a w niej projekty obiecujących polskich artystów, którzy dostali się do finału konkursu Open Design Explorations.

Oprócz wyjątkowych prac i oryginalnego designu samego pawilonu, miłośnicy architektury i wzornictwa będą mogli wziąć udział w wielu warsztatach prowadzonych przez czołowych polskich projektantów. Wspólnie z magazynem MALEMEN wszyscy zainteresowani będą mogli zaprojektować wieżowiec z Maciejem Siudą, a od Oskara Zięty nauczyć się podstaw designu. Nie zabraknie także ciekawych wykładów prowadzonych przez Tomka i Gosię Rygalik oraz przyjaciół magazynu FUTU.

Znajdziecie czas między koncertami?


Heineken-Opener-2013-1

mat. prasowe organizatora

mat. prasowe organizatora