"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

VI. Międzynarodowy Festiwal Designu w Łódzi

Każdy pasjonat designu powinien wiedzieć jakie trendy panują na światowych salonach. Tym bardziej, że jeden z najbardziej prestiżowych festiwali odbywa się właśnie w Łodzi. To Międzynarodowy Festiwal Designu – Łódź Design. W tym roku święto wzornictwa będziemy obchodzić już po raz szósty, między 17-27 października 2013.

Łódź Design Festival to największe w Polsce wydarzenie poświęcone tematyce wzornictwa i projektowania. Od 2007 r. poprzez wystawy kuratorskie i liczne wydarzenia towarzyszące tworzy platformę wymiany doświadczeń środowisk identyfikujących się z designem.  Festiwal prezentuje design w odsłonach architektury, wzornictwa przemysłowego, projektowania graficznego, czy art i craft design. 

Spośród nadsyłanych do końca czerwca prac jury konkursu wybierze te, które zaprezentują się na Design Lódź 2013.  Dla innych zapalonych wielbicieli designu przewidziano warsztaty i cenne wykłady prowadzone przez znanych projektantów, kuratorów oraz teoretyków wzornictwa. Co będzie można zobaczyć na tegorocznym festiwalu przekonamy się już w połowie października. Na pewno IV. edycja nie będzie mniej efektowna od poprzednich:

 


www.lodzdesign.com POLISH MARKET

www.lodzdesign.com POLISH MARKET

Zdjęcie profilowe: www.lodzdesign.com