"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.spraytect.com

Gadżet: Gaz pieprzowy w smartphone

Gdy po raz pierwszy zobaczyłam nowy gadżet do smartphone byłam przekonana, że to perfumy lub odświeżacz do mieszkania. Nie podejrzewałam, że w tak małym urządzeniu może znaleźć się skuteczny sprzęt do samoobrony.

Każdy z nas potrzebuje gadżetu, który będzie skutecznym narzędziem w obronie przed przestępcą. Jednak tradycyjne paralizatory lub gazy pieprzowe mogą okazać się nieskuteczne, gdy nie trzymamy ich w łatwo dostępnym miejscu. Wykorzystując zależność współczesnego człowieka od  telefonu i fakt, że zawsze ma go w zasięgu ręki,  stworzono nowy system ochrony – gaz pieprzowy w smartphone.

Spraytect to poręczny i łatwy w użyciu gaz pieprzowy ukryty w niewielkim pojemniku w telefonie. Gadżet posiada wbudowany system bezpieczeństwa, który chroni nas przed przypadkowym wydobyciem się gazu. Zanim zostanie on wystrzelony, użytkownik musi pociągnąć za specjalną szpilkę i obrócić dźwignię zamontowaną w smartphone.

Gadżet opracował ojciec, którego ukochana córka poszła do college’u. Jednak już teraz dostępny jest także do innych zainteresowanych użytkowników. Podoba Wam się ten pomysł?


www.spraytect.com

www.spraytect.com

Produkt, zdjęcia: www.spraytect.com, znaleziono na: www.gajitz.com