"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.telesound.me

SMS jutra

Tradycyjny SMS to wynalazek ubiegłego stulecia. W nowoczesnych czasach wiadomość tekstowa powinna spełniać wszystkie potrzeby współczesnego człowieka i być rozumiana w każdym języku.

W nowoczesnych smartphone coraz częściej można znaleźć nowe, ciekawe wersje tradycyjnych emotikon. Używamy ich, aby za pomocą jednego, międzynarodowego znaku wyrazić radość, smutek, żal, zakochanie…no właśnie, co jeszcze? Jak się okazuje, na całym świecie istnieje ponad 1000 emotikon. Dzięki używaniu specjalnych znaków jesteśmy w stanie porozumieć się z każdą osobą na świecie, bez względu na jej pochodzenie czy znajomość języków obcych.

Te niezwykłe właściwości wykorzystali twórcy TeleSound – gadżetu, który odczytuje emotikony.
Urządzenie stylizowane na słuchawkę starych, tradycyjnych telefonów mieści w sobie nowoczesne wnętrze. Jest w stanie odtworzyć około 1000 emotikon, które mogą być wysyłane z dowolnego telefonu i tabletu na całym świecie. Projekt jest na razie w fazie produkcji, jednak każdy kto chciałby wspomóc działalność TeleSound może kupić kolorowy prototyp na stronie producenta. Skorzystacie?


www.telesound.me

www.telesound.me

www.telesound.me

produkt, zdjecia: www.telesound.me