"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.younesdesign.com

Funkcjonalne meble

Nowoczesny design zmierza ku funkcjonalności. Współczesne meble charakteryzują się nieprzeciętnym wyglądem, stylowym kształtem i przede wszystkim niezwykłą wygodą. Przekonajcie się sami:

 

Regał w sofie

Sofa „Ramsa” została zaprojektowana przez projektanta Younesa Dureta dla wszystkim wielbicieli dobrej książki. Dzięki wyjątkowo funkcjonalnemu regałowi już nie trzeba wstawać z sofy, aby sięgnąć po ulubioną lekturę.

Sauna w szafie

Anna van der Lei postanowiła pokazać, że posiadanie relaksującego kącika nie musi być zarezerwowane tylko dla właścicieli wielkich posiadłości. Dzięki jej projektowi każdy z nas w swojej sypialni może połączyć szafę i holenderską wersję sauny fińskiej.

 

Biurko z roweru

Nie trzeba długo się domyślać, że ten projekt powstał z miłości do kolarstwa. Zespół kreatywny ze sklepu Moo stworzył nietypowe biurko z siodełkiem.

 


Grzejnik w krześle

Okazuje się, że zwykłe krzesło może być również dodatkowym źródłem ciepła. Wszystko dzięki wbudowanemu grzejnikowi, który równocześnie zapewnia ciepło i komfort.

Stół dla konesera wina

Jeśli jesteście prawdziwymi koneserami wina, na pewno spodoba Wam się stół zaprojektowany przez utalentowanego stolarza Vincenta Chicone dla Chicone Cabinetmakers. Stół łącząc w sobie tradycję ze współczesnością pozwala gościom zapoznać się z 16 najlepszymi winami w domu właściciela.

 

Bilard w stole

Na koniec mebel nie tyle funkcjonalny, co niespotykany i wyjątkowo pomysłowy. Oto stół będący jednocześnie stołem bilardowym!