"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
Ivy Guide

Długopis do nauki języków

Świat jest znacznie mniejszy niż wydawało nam się jeszcze 20 lat temu. Coraz więcej osób ma możliwość podróżowania w najbardziej odległe kierunki naszego globu, jedyną przeszkodą może być tylko nieznajomość języka. Jednak i ten problem rozwiązuje najnowsza technologia.

Podróżując do najdalszych zakątków świata czy ucząc się języków obcych, warto zaopatrzyć się w książkowe i multimedialne słowniki. Na szczęście najnowsza technologia daje nam możliwość posiadania tych dwóch elementów w jednym narzędziu – długopisie „Ivy Guide”.

Ten niewielki tłumacz posiada moc zrozumienia każdego pisanego słowa. Użytkownik czytający tekst w języku obcym podkreśla dostępnym ołówkiem lub długopisem nieznane słowa, wtedy słownik w piórze wyświetla tłumaczenie bezpośrednio na kartce. Dodatkowo gadżet wyposażony jest w USB, dzięki któremu użytkownik może wgrywać nowe słowa do komputera lub uzupełniać „Ivy Guide” o nieznane języki.

Niestety to cudowne urządzenie nie jest jeszcze dostępne w sklepach, a producenci prototypu czekają na opinie z całego świata. Przydałby Wam się taki gadżet?

Ivy Guide


Ivy Guide

Ivy Guide
Ivy Guide

Ivy Guide

znalezione na: www.yankodesign.com