"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Namiot na plażę

Zastanawiacie się nad idealnym miejscem do spędzenia urlopu? Kochacie wyjazdy pod namiot i długie wylegiwanie się na plaży? Koniecznie zobaczcie prawdziwy designerski hit tegorocznych wakacji – domek Y – Bio.

Te ciekawe namioty plażowe przypominają piramidę Sierpińskiego położoną wybrzeżu Morza Czarnego. Podobieństwo nie jest przypadkowe, bowiem to właśnie na Krymie w pracowni Archinoma powstał projekt Y – Bio. Projektant Alix Shelest wymyślił namiot, który w zależności od potrzeb zamienia się w domek jednokondygnacyjny lub domek dwupoziomowy z przestronnym tarasem!

Nie tylko rodzaj konstrukcji zależy od wyboru użytkownika, ale również materiał, którym namiot jest pokryty. W zależności od potrzeb urlopowiczów może to być tworzywo sztuczne, drewno lub gruba tkanina.

Dzięki swojej wielofunkcyjności i oryginalnej budowie namiot sprawdzi się nie tylko jako wakacyjny domek, ale również kawiarnia, małe SPA lub beach bar. Jak na razie domki Y – Bio stanęły jedynie na krymskiej plaży. Jednak Ci, którzy zobaczyli ten niezwykły produkt wróżą mu szybką karierę na światowych plażach. Zamieszkalibyście w podobnym domku?

www.archinoma.com


www.archinoma.com

www.archinoma.com

www.archinoma.com

www.archinoma.com

projekt, zdjęcia:  www.archinoma.com