"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Apilkacja IKEA

Przed zakupem mebli lub wyrazistych dodatków często zastanawiamy się jak dany przedmiot będzie wyglądał w naszym wnętrzu. Trudne zadanie ułatwić ma nowoczesna aplikacja sklepu IKEA.

Najnowsza aplikacja IKEA to pierwszy krok w kierunku praktycznego wykorzystania nowych technologii. Dzięki niej, klienci popularnej sieciówki będą mogli zobaczyć, jak w ich mieszkaniu będą wyglądały konkretne meble. Z pewnością ułatwi to rozplanowanie przestrzeni i stworzenie idealnych połączeń.

Aby uzyskać dostęp do najnowszej zdobyczy techniki wystarczy położyć katalog IKEA na 2014 rok w miejscu, w którym planujemy postawić mebel, a następnie zwrócić w tym kierunku mobilne urządzenie. Na jego ekranie zobaczymy trójwymiarowy model wybranego mebla, a tym samym zyskamy doskonały podgląd wyglądu naszego wnętrza.

Niestety nie wszystkie meble posiadają swój cyfrowy odpowiednik. Można się jednak spodziewać, że stopniowo aplikacja będzie poszerzana o nowe przedmioty. Jej pierwsza wersja dostępna będzie już w połowie sierpnia 2013 roku! Co Wy na to?

 


IKEA

IKEA

IKEA

IKEA

znalezione na: www.itunes.apple.com