"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Głos w ramce

Jednym z najczęstszych problemów, z jaki spotykamy się podczas urządzaniu domu, mieszkania lub niewielkiej kawalerki jest aranżacja ściany. Wielu z nas zastanawia się, czy lepszym rozwiązaniem będą obrazy, plakaty, czy może zdjęcia. Od dziś, do listy ściennych must-have powinniście dołączyć także głos w ramce.

Niewielu z nas zdaje sobie sprawę, że głos każdego człowieka ma swój niepowtarzalny wzór. Ze względu na długość i kształt strun głosowych, to samo słowo w ustach każdego z nas tworzy zupełnie inną falę dźwiękową. Dzięki nowemu projektowi Sound Art, wzór naszego głosu zostanie przekształcony w wyjątkowe arcydzieło.

Projektanci wykorzystując nowoczesną technologię zamieniają wybrane słowa w drukowane w wysokiej rozdzielczości fale dźwiękowe. Dzięki temu, każdy z nas może mieć na ścianie obraz swojej ulubionej piosenki, urodzinowych życzeń od przyjaciół, a nawet bicia serca dziecka w wybranym etapie życia!

Wzór zależy jedynie od naszej kreatywności w doborze odpowiednich słów, zdań czy dźwięków. Oto wybrane propozycje aranżacyjne. Zgadniecie co skrywają w sobie te rysunki?

Sound Art

Sound Art


Sound Art

Sound Art

Sound Art

Sound Art

Sound Art

projekt, zdjęcia: Sound Art