"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Gadżet do autobusu

Jadąc autobusem w godzinach szczytu często jesteśmy zmuszeni trzymać się poręczy. Nie wspominając o milinach bakterii, które żyją na rączkach, wiele z nich nie jest przystosowana do wzrostu niskich osób. Rozwiązaniem może okazać się prywatna poręcz – Rail Reach.

Projektant Justin Choy wymyślił sposób, który umili codzienne podróże środkami transportu. Rail Reach to innowacyjny gadżet, który pozwoli ustrzec się milinów bakterii żyjących na autobusowych poręczach.

Przenośna rączka nie spełnia jedynie higienicznego waloru. To także doskonały gadżet dla osób o niewielkim wzroście, które nie zawsze mogą dosięgnąć do poręczy.

Co więcej, Rail Reach jest miła w dotyku, dzięki czemu nawet podczas męczącej podróży nie czujemy dyskomfortu. Antypoślizgowy materiał, z którego został wykonany gadżet pozwala zaś  zapobiec ślizganiu się ręki po rączce.

Po skończonej podróży wystarczy schować urządzenie do torebki i zanieść do domu, by odpowiednio przygotować rączkę do kolejnej podróży.

Jeśli spodobał Wam się pomysł, koniecznie zajrzyjcie na stronę Kickstarter (TU). Projektant zbiera tam fundusze na realizację oryginalnej poręczy.


www.kickstarter.com

www.kickstarter.com

www.kickstarter.com

www.kickstarter.com

projekt: www.kickstarter.com