"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Kawa w spreju

Już niedługo może okazać się, że poranną kawę zastąpimy dwoma psiknięciami sprejem w okolicach grdyki. Brzmi niewiarygodnie? Otóż tak. Naukowcy opracowali sposób dostarczenia kofeiny za pomocą spreju.

Jak przekonuje producent, picie tradycyjnej kawy jest po pierwsze niezdrowe, a po drugie niemodne. W dobie globalnego kryzysu i wysokich cen kawy skończyć ma się potentat takich gigantów jak Starbucks czy Coffeheaven, a wszystko za sprawą małego spreju.

Kofeina to legalna używka, ale nadal używka. Nie ma szans, aby ludzie całkowicie z niej zrezygnowali. Jednak zamiast wypijać trzy kawy dziennie z dodatkiem cukru i śmietanki, lepiej użyć spreju ze 100% kofeiną. Naukowcy przekonują, że jest to zdrowsze, a marketingowcy już obmyślają skuteczną strategię wprowadzenia produktu na rynek. Najdziwniejsze jest to, że nie trzeba użyć spreju doustnie. Substancja działa także w innych częściach ciała np. przy zbliżeniu z gardłem.

Producent zachwala sprej, twierdząc, że dwa „psiknięcia” dostarczają dawkę kofeiny równą trzem dziennym porcjom kawy. Nie wiem jak Wy, ale ja chyba nadal wolę kubek dobrej kawy z ekspresu.


sprayable energy

sprayable energy

sprayable energy

projekt, zdjęcia: www.indiegogo.com