"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Poduszka do autobusu

Dojeżdżacie do pracy komunikacją miejską? Jeśli tak, z pewnością przydałaby Wam się przenośna poduszka, która ułatwiłaby sen w zatłoczonym pociągu lub autobusie.

Pamiętacie poduszkę dla śpiocha wymyśloną przez Kawamurę Ganjavianiego (zobaczcie ją TU)? Ta poduszka została zaprojektowana z myślą o wiecznych śpiochach, którzy wykorzystują każdą chwilę na dobry sen. Hełm z otworami na usta i nos, świetnie sprawdzi się podczas chłodniejszych dni spędzonych w środkach komunikacji. W ogrzewanych pomieszczeniach o wiele lepszym rozwiązaniem będzie Ostrich Pillow Light.

Kolejny projekt Kawamury Ganjavianiego to doskonała propozycja dla osób dojeżdżających do pracy komunikacją publiczną. Miękki kołnierz zakładany na szyję pełni rolę nowoczesnego szalika, a po włożeniu go na głowę zmienia się w przytulną poduszkę.

Podobnie jak w przypadku wcześniejszego pomysłu, twórcy Ostrich Pillow Light zbierają środki potrzebne do produkcji produktu na platformie Kickstarter. Do zrealizowania projektu potrzebują jeszcze 8 z 25 tysięcy głosów. Jeśli spodobał Wam się ten oryginalny projekt zagłosujcie TUTAJ.

 


 

Ostrich Pillow Light

Ostrich Pillow Light

Ostrich Pillow Light

Ostrich Pillow Light

Ostrich Pillow Light

 

zdjęcia, projekt: www.kickstarter.com