"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Rattan wciąż na topie

Klasyczny rattan na tarasie lub w ogrodzie wciąż zachwyca. Tym razem prezentujemy kilka propozycji mebli  fabryki Pierantonio Bonacina z Giussano niedaleko Mediolanu, które być może staną się dla Was inspiracją do ciekawych aranżacji na tarasie lub balkonie

PIERANTONIO_BONACINA_rattan_01

 

Wiszący „Fotel – jajko” wg. pomysłu Nanny Dietzel to niewątpliwie ciekawa propozycja dla wszystkich tych, którzy uwielbiają błogi relaks na świeżym powietrzu z książką. Warunek jeden- aby móc taki fotel zawiesić, trzeba mieć zadaszenie.

PIERANTONIO_BONACINA_rattan_02

 

Jeśli nie mamy zadaszenia, które pozwoli nam na przymocowanie wiszącego fotela, fajną alternatywą może być model nr 2 ze specjalną konstrukcją stalową. Plusem tego pomysłu jest to, że dowolnie możemy taki fotel ustawić, pod warunkiem oczywiście, że dysponujemy sporą ilością miejsca.

PIERANTONIO_BONACINA_rattan_05


 

Beach Cabin autorstwa Mary Bloch, to rozwiązanie nie tylko na plażę, ale i do ogrodu.  Wododoporny daszek z akrylowego materiału skutecznie ochroni nas zarówno przed słońcem, jak i deszczem.

PIERANTONIO_BONACINA_rattan_07

 

Rattanowe fotele to już klasyka klasyki, pasują niemal wszędzie, możemy je łączyć zarówno z rattanem , drewnem jak i ze szkłem, a co najważniejsze  szybko się nie znudzą.

więcej na: www.pierantoniobonacina.it