"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.specialistpaperhangers.co.uk

Swarovski-czyli ściana jak z żurnala

Marzysz o pięknych wzorach i tapetach rodem od Swarovskiego? Od dziś to możliwe. Za pomocą aplikatora do dżetów i ozdobnych kryształów możesz ozdabiać nie tylko ubrania i torebki, ale również ściany, szkło i ceramikę.

Pokój dla prawdziwej księżniczki i eleganckie wnętrze można stworzyć w kilka godzin, wydając niecałe 200 zł. Wszytko dzięki prawdziwemu renesansowy ozdobnych kryształów, które mogą być wykorzystywane w dekoracji wnętrz. Taka aranżacja wnętrza bywa jednak bardzo wymagająca. Nie pasuje do nowoczesnego i skandynawskiego wnętrza. Idealnie zaś sprawdzi się w eleganckich retro stylizacjach, w pokojach dziecięcych, garderobach, czy w atelier projektanta.

Specjalne urządzenie

Nieocenioną pomocą przy mocowaniu kamyczków, cekinów i kryształków są specjalne aplikatory do dżetów. Specjalne ozdobne kryształki hotfix możemy kupić już od 30 groszy za sztukę. Najczęściej jednak sprzedawane są w paczkach po 20 lub 100 sztuk. Przy ich montowaniu przydatny będzie aplikator do dżetów. To uprzedzenie możemy kupić już za około 120 zł. Gotowy hotfix przykładamy do nasadki aplikatora, który przez ok. 2 min nagrzewa klej. Kiedy klej się rozpuści, można przyklejać kryształki w dowolnych miejscach. Prawdziwym, choć dopiero raczkującym trendem stają się ozdabiane kryształkami ściany i tapety.

 


Zdjęcie profilowe: www.specialistpaperhangers.co.uk