"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.irocknow.ch

Bujaj się z iPadem

Kilka dziwacznych gadżetów do iPoda już widziałam. Jedno jest pewne. Fani marki Apple mogą liczyć na coraz to większa gamę produktów dodatkowych. Dlatego czy stacja dokująca w postaci bujanego fotela może jeszcze szokowa?

iRock – Charging Rocking Chair – to nowy produkt ze stajni Micasa Lab, który według mnie wygrywa w konkursie na najbardziej szalony produkt „fanowski”. No może lepsza była tylko muszla klozetowa w kształcie jabłka o której pisałam jakiś czas temu.

W każdym bądź razie, iRock to fotel bujany z wbudowaną stacją na iPada. Żeby tego było mało, mebel posiada wbudowane głośniki oraz akumulator napędzany… bujaniem! Ilekroć wprawiasz w ruch swój fotel, twój iPad nabiera więcej energii.

Z pozoru głupia rzecz, może okazać się strzałem w dziesiątkę. Nie dość, że człowiek może się pobujać, posłuchać muzyki to jeszcze naładuje swój sprzęt. Zgadzacie się? A wszystko to za bagatela 1300 dolarów.

Ja jednak wolę pozostać przy swoim wysłużonym HTC i czytać książki na własnej kanapie z dala od ładującego się telefonu.

A wy?

 


www.irocknow.ch

www.irocknow.ch

www.irocknow.ch

 

Znalezione na: www.irocknow.ch