"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.artlebedev.com

Gadżet: szwajcarski scyzoryk dla kuchmistrza

Szwajcarski nóż oficerski został opatentowany w 1897 roku i od tego czasu pozostaje synonimem niezawodnego gadżetu. W ciągu ponad stuletniej historii SNO z zależności od potrzeb społeczeństwa stworzono wiele różnych modeli zawierających dodatkowe narzędzia. Dziś, gdy na topie jest zdrowe odżywianie, SNO proponuje nam scyzoryk dla prawdziwego kuchmistrza.

Wielofunkcyjny szwajcarski scyzoryk produkowany jest w różnych odmianach przez dwie firmy rodzinne Victorinox i Wanger. Pierwszy model opatentowany w 1897 roku wyposażony był w dwa ostrza (długie i krótkie), otwieracze do puszek, korkociąg, szydło oraz śrubokręt. W ciągu ponad stuletniej historii SNO stworzono wiele różnych modeli zawierających dodatkowe narzędzia, takie jak piłka do drewna, otwieracz do butelek, nożyczki, latarkę, zegar z budzikiem, wysokościomierz, czy odtwarzać mp3.

Teraz szwajcarski scyzoryk przyszedł z pomocą prawdziwym miłośnikom gotowania. Oto niezastąpiony gadżet na podróż, piknik i przyjęcie w ogrodzie. Nowy scyzoryk zawiera w sobie wszystkie narzędzia jakich potrzebujemy do ugotowania i zjedzenia pysznego obiadu.


www.artlebedev.com

Zdjęcia: www.artlebedev.com