"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.houzz.com

Jak stać się kolekcjonerem sztuki za grosze?

Możesz mieć w domu obrazy, piktogramy lub malowidła, które będą przykuwać uwagę wszystkich gości. I to wcale nie oznacza, że musisz obrabować bank by na nie zarobić. Dzisiaj, krótko o tym jak upiększyć swoje ściany za niewielkie pieniądze.

 

Przede wszystkim pomysł

Jakiś czas temu razem z przyjaciółką zastanawiałyśmy się jak można urozmaicić jej dotychczas białe ściany. A że mieszkanie zostało niedawno kupione to i większość gotówki pochłonęły wydatki związane z jego wykończeniem. Na „upiększanie” zostało naprawdę niewiele.

Z pomocą przeszedł niezastąpiony Internet, a raczej Google Pictures. Byłyśmy zaskoczone jak wiele ciekawych obrazków, memów, piktogramów czy grafik można znaleźć w tym źródle. Przy zaznaczeniu wyszukiwania obrazów o najwyższej jakości i rozdzielczości można trafić na prawdziwe perełki. Potem wystarczy je wydrukować i oprawić w stylową ramę.

 

Młode talenty

Warto szukać także gotowych grafik za niewielkie pieniądze na wyprzedażach w Internecie lub stronach, które oferują możliwość ściągnięcia i wydrukowania gotowych reprodukcji. Polecam w szczególności: www.20×200.comwww.etsy.comwww.artnet.com

Czasami warto także udać się na targi młodych talentów organizowane na Akademiach Sztuk Pięknych, zwłaszcza w większych miastach. Tam za niewielkie pieniądze  można kupić obrazy początkujących artystów.


Na koniec zobaczcie sami jak dobry pomysł i trochę pracy, może przełożyć się na zaskakujący efekt, który oczaruje wszystkich gości.

 

 www.houzz.com

 www.houzz.com

www.houzz.com

www.houzz.com

 www.houzz.com

Zdjęcia: www.houzz.com