"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.august.com

Telefon, który otwiera drzwi

Zgubiliście kiedyś klucze? Mogę się założyć, że problem ten miało 99 % z Was. W końcu te ostre kawałki metalu trzymane są w kieszeniach już ponad 200 lat…Najwyższy czas na zmiany, zobaczcie jak działają współczesne zamki!

Gadżet, który dzisiaj Wam pokażę będzie otwierał drzwi do najbardziej stylowych mieszkań na świecie! Dzięki wyjątkowej aplikacji, każdy użytkownik posiadający specjalny kod zapisany w swojej komórce będzie mógł dostać się do mieszkania, wyposażonego w nowoczesny zamek. Dodatkowo, mieszkańcy będą mogli kontrolować kto i kiedy wchodził do ich domu, a podczas planowej nieobecność zostawiać wirtualne klucze bez potrzeby chowania ich pod wycieraczką. Właściciel mieszkania decydować będzie również, którego dnia i o jakich godzinach dostęp do lokalu będą mogły mieć określone osoby! 

To genialne urządzenie zostało opracowane przez Yves Behar we współpracy z przedsiębiorcą Jasonem Johnsonem, a produkt ma być dostępny w sprzedaży już pod koniec roku. Co ważne, August Smart Lock ma kosztować 199 dolarów (bez żadnych dodatkowych opłat). Skusicie się?

 


www.august.com

www.august.com

www.august.com

 produkt, zdjęcia: www.august.com