"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Jak przechowywać buty?

Półki, półeczki, szafki, szafeczki i komody. Jak najlepiej przechowywać buty? Oto kilka popularnych i mniej znanych pomysłów.

Problem z ilością butów dotyczy głownie kobiet, chociaż znam mężczyzn którzy obuwie traktują jak świętość prześcigając się w ilości posiadanych par. Jednak nie trzeba być miłośnikiem butów, by zadbać o ich przechowanie. Co można zyskać? Dodatkową przestrzeń i stylowe rozwiązanie problemu.

Proste projekty zazwyczaj są najlepsze. Te, które widzicie poniżej zapewnią łatwy dostęp do butów, przy odpowiednim zachowaniu czystości. To także gwarancja dobrego stylu.

 

Ci z Was, którzy preferują tradycyjne rozwiązania powinni zadbać o meblościankę w przedpokoju. To klasyczne podejście sprawdzi się zawsze.


 

Można jednak spróbować dodać trochę charakteru do takiej aranżacji i zamiast zabudowywać korytarz kolejnymi półkami, stworzyć proste wieszaki na wiklinowe kosze, w których znajdzie się miejsce na apaszki, rękawiczki i np. czapki.

 

Wszystkim tym, którzy posiadają więcej niż 50 par butów polecam stworzenie oddzielnego pomieszczenia. Nie zawsze jest to możliwe, ale niestety konieczne, jeśli chcecie aby Wasze buty były zadbane. Warto dodać, że buty przechowujemy w pudełkach!