"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Wieszaki do przedpokoju

W Polsce rolę wieszaka na kurtki spełnia zazwyczaj przesuwana i zabudowana we wnęce szafa. To oczywiście praktyczne rozwiązanie, ale co jeśli jej nie mamy lub jesteśmy po prostu ograniczeni metrażem Naszego mieszkania? Wtedy trzeba kombinować.

Nie ma znaczenia, w której kategorii się znaleźliście ponieważ jak zawsze w takich wypadkach z pomocą powinna przyjść Wam pomysłowość oraz wrodzony, jakże polski „zmysł” adaptacji.  Zobaczcie kilka kreatywnych sposobów na wieszak.

1. To z pewnością rozwiązanie bardzo stylowe. Wycięte z kartonu gipsowego elementy w kształcie gałęzi są subtelne, przykuwające uwagę i tanie w wykonaniu.

wieszak na ubrania

wieszak na ubrania

2. Zaskakujące rozwiązania lubimy najbardziej. Okazuje się, że elementy dziecięcej codzienności z łatwością można przeobrazić w praktyczne rozwiązania.

wieszak do przedpokoju

wieszak do przedpokoju

3. Jak to się nazywa? No właśnie, to jeden z tych przedmiotów, które w nomenklaturze funkcjonują pod kilkoma nazwami.  Otóż jego profesjonalne określenie to przepychacz sanitarny.  Podobnie jak z nazwą, jego zastosowanie bywa różne.


oryginalny wieszak

oryginalny wieszak

4. Drabina to znany w aranżacji trend. Ale czy każdy z Was widział ją w charakterze modnego wieszaka?

aranżacja drabina

aranżacja drabina

5. Oszczędność przestrzeni to ważny aspekt aranżacji. Kilka wieszaków, które nie tylko zajmują niewiele miejsca, ale również są proste i tanie w produkcji.

wieszak do przedpokoju

wieszak do przedpokoju