"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.tumidei.it

Wielofunkcyjne meble

Pokazując pomysły na małe wnętrza, pisze o korzystaniu z wielofunkcyjnych mebli. Wbrew pozorom często nie są one robione na zamówienie, projektanci także korzystają z popularnych sieciówek. 

Pytacie mnie, gdzie można kupić dopasowane i wielofunkcyjne meble?  Tak naprawdę w każdym sklepie, w którym szukacie mebli i akcesoriów do domu. Jeśli dobrze poszukacie, może uda Wam się kupić meble w promocyjnej cenie, możecie jednak skorzystać z firm, które specjalizują się w wielofunkcyjnych meblach. Jest to firma Clei i Vox, o której łóżku było ostatnio bardzo głośno. 

Clei

To włoska firma, której meble można kupić także w Polsce. Oferuje ona tzw. meble transformersy – z szafki zrobimy łóżko, z łóżka biurko, a z biurka sofę.  Meble modułowe, były bardzo popularne w latach 70. Na pewno kojarzycie jak wyglądały tradycyjne półtapczany. To właśnie na ich produkcji zasłynęła firma Clei. Najnowsze meble zachowały tradycyjną funkcjonalność, jednak nie odbiegają on najnowszej stylistyki. Mają przystępny design, za dość dużą cenę. Mimo to jest to prosta alternatywa na pomysłowe urządzenie mieszkania. 

 


www.clei.it

www.clei.it

www.clei.it

www.clei.it

www.clei.it

www.clei.it

www.clei.it

Zdjęcie profilowe: www.tumidei.it, zdjęcia: www.clei.it