"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

5 najdziwniejszych biur świata

Istnieją na świecie naprawdę niezwykłe aranżacje przestrzeni biurowej. Jednak biura, które dzisiaj chce Wam pokazać biją swoich konkurentów na głowę. Oderwijcie się na chwilę od codziennych obowiązków i zobaczcie, gdzie moglibyście pracować. Oto ranking 5 najdziwniejszych biur świata.

 

Biuro w skale

I tym razem miano najlepszego designu wśród najdziwniejszych biur świata przypadnie Szwedom. Biuro zaprojektowane przez Albert France-Lanord Architects łączyć miało nowoczesną technologię i naturę. Trzeba przyznać, udało im się to w dość niezwykły sposób.

Biuro LEGO

To z pewnością jedno z najdziwniejszych miejsc pracy na Ziemi. Za aranżację duńskiego biura LEGO odpowiedzialna jest Rosan Bosch, która naśladując wzorce Google’a, zaprojektowała olbrzymią zjeżdżalnie oddzielającą kolejne poziomy. W końcu, gdy ktoś wpadnie na genialny pomysł nie ma czasu na mozolne pokonywanie kolejnych pięter. Więcej na ten temat możecie przeczytać TU.

 

Biuro z palet

Chcielibyście założyć firmę, ale brakuje Wam pieniędzy na jego wyposażenie? Idąc za przykładem tej amsterdamskiej agencji reklamowej, stwórzcie biuro z palet.


Biuro w lesie

Kolejny pomysł dla oszczędnych? Po co wynajmować drogie budynki w centrum metropolii, kiedy można postawić na ekologiczne biuro w lesie. Zdrowiej dla pracowników, lepiej dla portfela pracodawcy :).

Najlepsze biuro świata

W tym rankingu nie mogło zabraknąć najatrakcyjniejszego pracodawcy na świecie. Firma Google nie przestaje zaskakiwać nie tylko w kategoriach inżynieria i biznes, ale również w mojej własnej – najdziwniejsze biuro świata. Więcej na ten temat możecie przeczytać TU.

 

Projekt: www.camenzindevolution.com, www.setter.co.il, www.yarontal.com. Znalezione na: www.freshome.com

Projekt: www.camenzindevolution.comwww.setter.co.ilwww.yarontal.com. Znalezione na: www.freshome.com

Projekt: www.camenzindevolution.com, www.setter.co.il, www.yarontal.com. Znalezione na: www.freshome.com

Projekt: www.camenzindevolution.comwww.setter.co.ilwww.yarontal.com. Znalezione na: www.freshome.com

zdjęcie profilowe: www.af-la.com