"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Półka na ksiażki

W dobie coraz bardziej popularnych e-booków, książki powoli odchodzą w zapomnienie. Jednak wielu osobom wersja elektroniczna nie zastąpi żywego kontaktu i zapachu drukowanej książki. Stąd kilka pomysłów dla tych, którzy książek mają dużo, nie chcą się z nimi rozstawać i wciąż brakuje im miejsca na kolejne pozycje.

 

Ściana książek

Jeśli macie duży dom lub mieszkanie, warto pomyśleć o tym rozwiązaniu. Książki podnoszą prestiż i styl. Ściany oddzielające przestrzeń to idealne miejsce do wykorzystania.

 

Wnęki i zygzaki

Wnęka na książki to już trudniejsze zadanie, jednak takie stylowe, wyspecjalizowane miejsca stają się coraz bardziej popularne. Liczy się wyjątkowość i praktyczność, bo dzięki wnęce przede wszystkim zyskacie na przestrzeni.

A jeśli mowa o wyjątkowych półkach, to koniecznie zobaczcie to:


Okazuje się, że książki nie muszą być składowane w klasyczny sposób – zygzakowe lub koliste półki to z pewnością niespotykany element.

www.mieszkanioweinspiracje.pl

www.mieszkanioweinspiracje.pl

www.mieszkanioweinspiracje.pl

www.mieszkanioweinspiracje.pl

 

Kuchenne rewolucje

Niewiele osób wpada na pomysł, aby książki przechowywać w kuchni. A szkoda, bo to świetny pomysł. Wino, książki i wiklinowe kosze to udany przepis na stylową półkę.