"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Siedziba Pinterest

Pinterest staje się coraz bardziej popularny również wśród polskich internautów. Dlatego też, postanowiłam zajrzeć do wnętrz serwisu i przekonać się, jak wygląda siedziba Pinterest!

Pinterest to znany niemal na całym świecie serwis społecznościowy przeznaczony do kolekcjonowania i porządkowania zebranych zdjęć i innych materiałów wizualnych. Nierzadko na Pinterest trafiają zdjęcia najpiękniejszych wnętrz i najlepszych projektów dekoratorskich. Postanowiłam sprawdzić, czy pracownicy Pinterest biorą do serca materiały publikowane na ich serwisie. W tym celu wzięłam pod lupę siedzibę firmy w San Francisco.

Budynek Pinterest jest najlepszym przykładem dobrego, aczkolwiek niewymuszonego designu. Niemal „nagie”, przemysłowe wnętrza kryją w sobie nowoczesny charakter projektów z najwyższej półki. Projektanci zadbali o wydzielenie przestrzeni biurowej, konferencyjnej i społecznościowej. Minimalistyczny charakter tych części doskonale uzupełniają industrialne elementy i ciekawe, współczesne dodatki. Taki wystrój umożliwia pełne skupienie w pracy.

Mimo, że design biura nie jest tak spektakularny jak chociażby projekty siedzib firmy Google, wystrój wnętrz w budynku Pinterest z pewnością zasługuje na wielkie brawa. Zgodzicie się?

Budynek Pinterest

Budynek Pinterest

Pracownicy Pinterest

Pracownicy Pinterest

pinterest

pinterest


Jak pracuje się w Pinterest?

Jak pracuje się w Pinterest?

Pinterest

Pinterest

Praca w Pinterest

Praca w Pinterest

Biuro Pinterest

Biuro Pinterest

Siedziba Pinterest

Siedziba Pinterest

Pinterest

Pinterest

znalezione na: www.decoist.com