"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Fajnie i po męsku

Przyjemne miejsce do pracy  to marzenie wielu mężczyzn. Tym razem prezentujemy kilka wnętrz, urządzonych typowo po męsku.

mengabinet1

Prosto i nowocześnie. Takie są z reguły oczekiwania mężczyzn, którzy planują urządzić swoje miejsce do pracy. Najważniejsze by dobrze i wygodnie się pracowało i nic nie rozpraszało męskiej uwagi podczas kilku czasem kilkunastu godzin pracy. Prosty szklany stolik, metalowy kosz, czy tablica do zadań specjalnych, to przedmioty, które często znajdziemy w męskich miejscach pracy.

men gabinet 7

Drewniany regał i skórzany fotel to opcja dla bardziej wybrednych. Wybierając wygodny mebel do siedzenia, zwróćmy uwagę nie tylko na jego design, ale i ergonomię. Zbyt długie siedzenie w nieprzystosowanym do pracy fotelu może mieć fatalne skutki na naszym kręgosłupie.

men gabinet 8

Ciemne, stonowane kolory w miejscu do pracy sprzyjają koncentracji. By nie było zbyt ponuro, wprowadźmy kilka jasnych elementów. Gładki, ciepły dywan, beżowa sofa i rolety z pewnością podkreślą klimat takiego  gabinetu, a przy okazji nieco go ocieplą. Plusem klasycznie urządzonych gabinetów jest to, że szybko się nie nudzą.


men gabinet6

Globus, egzotyczne meble i pamiątki z podróży to kolejny trend, który możemy zaobserwować w urządzonych po męsku miejsc do pracy. Idealnie pasuje do wystroju kancelarii i gabinetu Pana Prezesa.

  mengabinet3

Pasjonatów sztuki z pewnością przekona ta aranżacja. Specjalnie wyselekcjonowane półki, podkreślają nie tylko charakter tego miejsca, ale i ciekawe hobby.

mengabinet5

By urządzić fajnie i po męsku gabinet, wcale nie trzeba zajmować tak poważnego stanowiska jak prezes cz dyrektor, zwłaszcza jeśli na co dzień bliżej nam do sportowej odzieży niż garnituru, a jeśli chcemy przy okazji zaliczyć krótką drzemkę, to nowoczesny szezlong i światłoszczelne rolety powinny się w takim miejscu znaleźć obowiązkowo.