"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Pomysł na krzesła

Jeśli kuchnia jest sercem domu, to jego duszą z pewnością musi być jadalnia. To tu jadamy wspólne posiłki, organizujemy spotkania towarzyskie i oficjalne przyjęcia. Warto więc sprawić, aby to pomieszczenie było stylową, zindywidualizowaną przestrzenią. W tej roli świetnie sprawdzi się prawdziwy hit w aranżacji jadalni – kolorowe krzesła.

Szczególnie, gdy jadalnia nie jest oddzielnym pomieszczeniem, ważne jest by nadać jej zindywidualizowany charakter. Od innego pomieszczenia, najczęściej salonu lub kuchni, najlepiej oddzielić ją przykuwającą uwagę aranżacją.

Nie ma wątpliwości, że w tej roli świetnie sprawdzą się różnokolorowe krzesła, które w ostatnim czasie znów wracają do łask architektów wnętrz. W takiej stylizacji chodzi jedynie o to, by połączyć z pozoru niepasujące do siebie kolory lub wzory siedzisk. Oczywiście, w zależności od charakteru wnętrza możemy wybierać spośród tysiąca inspiracji.

W niektórych wnętrzach świetnie sprawdzą się żywe barwy, w innych krzesła zachowane w jedynej tonacji kolorystycznej, w jeszcze innych skandynawskie pastele. Możemy stworzyć swoistą tęczę przy stole, postawić na dwa mocne akcenty, a nawet dopasować kolory krzeseł do innych barw wnętrza. Taka dowolność w tworzeniu podobnej stylizacji pozwoli  uzyskać efekt wyjątkowo oryginalnego wnętrza.

multi-colored-dining-chairs (1)

different-chairs-color


nordic-dining-room

country-decor-colorful-chairs

colorful-dining-chairs1

balcony-multicolored-chairs

shabby-chic-high-ceiling-interior-design

multi-colored-chairs