"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Warzywne sztućce

Chińscy projektanci nie rzadko wyprzedzają trendy w designie. Niektórzy uważają, że ich idee są zbyt śmiałe, często kiczowate, inni kochają śmiałość i oryginalność chińskich projektów. Ciekawa jestem, co Wy powiecie o pomysłach z Państwa Środka, gdy poznacie warzywne sztućce?

Na słowo sztućce większość z nas wyobraża sobie srebrne lub metalowe przedmioty. Niektórzy myślą jeszcze o złotych, a nawet plastikowych przyrządach. Od dziś do słynnego zbioru dołączy nowa wersja tradycyjnych sztućców – zestaw inspirowany warzywami i owocami.

Chiński projektant Qiyun Deng do stworzenia wyjątkowych sztućców wykorzystał charakterystyczne tekstury roślinne. Za pomocą otrzymanego z recyclingu bioplastiku stworzył oryginalną zastawę stołową do złudzenia przypominającą owoce i warzywa.

Taki zestaw z pewnością nadałby wyjątkowego charakteru każdej jadalni. Wyobraźcie sobie minę Waszych gości, gdybyście do uroczystego obiadu podali dodatkową porcję warzyw i owoców. Który zestaw byście wybrali – marchewkę, czosnek, pomarańczę, a może pora?


www.cargocollective.com

www.cargocollective.com

www.cargocollective.com

www.cargocollective.com

znaleziono na: www.cargocollective.com