"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Nowoczesny stół

Ci, którzy szukają nowoczesnej wersji tradycyjnego stołu do jadalni zachwycą się genialnym projektem od Duffy London. To współczesny stół z podwieszanymi krzesłami, który niejednemu wnętrzu nada wyjątkowego, stylowego charakteru.

Takiego stołu jeszcze nie było! Christopher Duffy zaprojektował niezwykły mebel, który w jednym miejscu skupia 8 krzeseł, stół i modernistyczny żyrandol. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że krzesła zawieszono na metalowych łańcuchach.

Taki zabieg z pewnością ułatwia sprzątanie, ale przede wszystkim zamienia wnętrze w niecodzienny plac zabaw. Mimo, że utarło się powiedzenie „nie baw się przy jedzeniu”, kto z nas nie chciałby pohuśtać się podczas rodzinnego obiadu czy spotkania z przyjaciółmi. 

Z pewnością nie jest to funkcjonalny mebel do każdego mieszkania, nie nadaje się także do użytkowania przez małe dzieci i osoby starsze. Nie można mu jednak odmówić ciekawego designu. Wszystko oczywiście za odpowiednią cenę – ok. 34 000 zł! (sklep: www.duffylondon.com)

www.duffylondon.com

www.duffylondon.com

 


www.duffylondon.com

 

www.duffylondon.com

 

www.duffylondon.com

 

projekt, zdjęcia: www.duffylondon.com