"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.marcligos.com

Stoły, które zaskakują

Kiedy pierwszy raz znalazłam w sieci zdjęcia tych stołów, zastanawiałam się w jaki sposób projektanci wpadli na pomysł ich stworzenia. Nie ważne co było początkiem inspiracji, ani dlaczego właściwie powstały. Pewne jest to, że nie mogłam powstrzymać się od udowodnienia Wam, że zwykły stół może zaskakiwać.

1. Stół – pająk. Na pewno wielokrotnie przesuwaliście stół w różnie miejsca. Ciężka sprawa. „Chodzący stół” Wouter’a Scheubina jest tak nieprawdopodobny, że jego przesuwanie będzie odtąd czystą przyjemnością.


 

2. Kolejnym niebanalnym odkryciem okazał się stół z kształcie puzzli, który swoje funkcje pełnie dopiero po odpowiedni złożeniu wszystkich elementów.


 

3. Fanów Xbox’a oraz PlayStaion ucieszy fakt, że w można już kupić stół w kształcie pada.

 

 

4. Lewitująca kostka Rubika także może być stołem. Podobno naprawdę lewituje, a wszystko za sprawą magicznego kabla telefonicznego. 

5. Dla kobiet kochających diamenty także coś się znajdzie. Stół oszlifowany niczym diament, którego podstawa została specjalnie wyważona.

 

 

6. Podczas tradycyjnego pikniku stół raczej nie był potrzebny. Podróżny stół, który można nosić pod pachą, złożyć i schować do samochodu może zrobić furorę.

 

 

7. A teraz absolutny hit. Niemal umarłam ze śmiechu kiedy zobaczyłam ten stół, który dla utrzymania stabilności trzeba trzymać… na kolanach!