"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.faveldesign.com

Talerz na bankiety

Często urządzacie przyjęcia ze stołem szwedzkim lub bankiety, na których goście nie mogą usiąść przy stole? Jeśli tak, na pewno doskonale wiecie jak dużą niedogodnością jest jednoczesne jedzenie, popijanie wina i rozmowa bez możliwości odłożenia talerza i kieliszka. Na szczęście jest na to rozwiązanie!

Oto „Closer” czyli wielofunkcyjny talerz na tzw. „standing party”. Projekt Marco A. Guadarrama ma ułatwić gościom jedzenie, dając im swobodę poruszania się po pokoju i radość z towarzystwa innych osób.  Talerz składa się z miski umieszczonej na płaskiej powierzchni, z otworem na napój i kciuk. Zainspirowany tradycyjnymi japońskimi talerzami, „closer” może być stosowany zarówno przez osoby praworęczne, jak i leworęczne. Wszystko zależy od tego, po której stronie włożymy napój.

Talerz doskonale wtapia się w idee „standing party” coraz bardziej popularnych również w Polsce. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie tylko zaoszczędzimy miejsce, ale także unikniemy fizycznej bariery jaką stawią przed gośćmi tradycyjny stół.

www.faveldesign.comwww.faveldesign.com


www.faveldesign.com

www.faveldesign.com

Projekt: www.faveldesign.com, znalezione na: www.dornob.com