"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Jak u babci

Możesz ją urządzić jak chcesz – zawiesić szafkę wygrzebaną na targu staroci, czy postawić krzesła z mieszkania babci. Nie dopasowujesz jej do salonu, wiec wcale nie musi być spójna, modna i  nowoczesna. Wszystko co w niej przyrządzisz smakuje o niebo lepiej.  Już chyba wiecie, to kuchnia w stylu country.

Sprawdź także: Ile utargujesz u dewelopera w 2021 roku? Sprawdzamy różnice cen ofertowych i transakcyjnych i promocje firm deweloperskich

W nowoczesnym wnętrzu nie łatwo uzyskać rustykalny charakter. Bowiem styl country chłonie nie tylko drewno i meble z odzysku, ale przede wszystkim charakter dekoratora.

Postaw na drewno

Styl country to podłoga z desek, drewniane szafki i okap w stylu retro. Do nas należy wybór odpowiedniego koloru i  zdobień.

www.home-designing.com, Marchi Cucine

www.home-designing.com, Marchi Cucine

www.home-designing.com

www.home-designing.com Marchi Cucine

www.home-designing.com

www.home-designing.com, Marchi Cucine

Meble z odzysku

W rustykalnej kuchni meble nie mogą świecić nowością. Doskonałym wyborem będą dodatki kupione na targu staroci lub „postarzane” akcesoria.

www.countrycream.co.uk

Pomysł – tkanina na ścianie

Styl country cechuje niezwykła dowolność. Możesz łączyć z pozoru nie pasujące do siebie kolory,  faktury i style. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w towarzystwie rustykalnych mebli, na ścianie znalazła się szykowna tkanina.

mieszkania i domy na portalu gethome.pl