"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.jcpenney.com

Czajnik Adolfa Hitlera

To zdjęcie obiegło już niemal cały świat! Popularne gazety, telewizje i serwisy internetowe, już od dwóch dni mówią o nowym produkcie firmy J.C. Penney. Jeszcze nigdy wcześniej w niebranżowych mediach nie pisano tak dużo o gadżecie codziennego użytku. Zobaczcie, dlaczego tym razem jest inaczej.

Tłumy kierowców autostrady międzystanowej nr 405 zadziwił bilbord ustawiony w pobliżu Culver City w Kalifornii. Na jednym z najbardziej ruchliwych odcinków amerykańskich dróg pojawiła się reklama czajnika, który według naocznych świadków wygląda jak…Adolf Hitler. Postanowiłam bliżej przyjrzeć się produktowi, który wywołał aż tyle zamieszania.

Ten na pierwszy rzut oka ten niepozorny czajnik dostępny jest w sprzedaży na stronie internetowej JCPenney. Urządzenie wykonano ze stali nierdzewnej i wyposażono we wszystkie potrzebne dzwonki i gwizdki. Przez konsumentów czajnik oceniany jest średnio na 3 w skali od 1 do 5. Co więc skłoniło media do masowej reklamy produktu? Czy to dobry zabieg marketingowy firmy, a może czajnik rzeczywiście przypomina Adolfa Hitlera?


www.jcpenney.com

www.jcpenney.com

www.jcpenney.com

produkt: www.jcpenney.com