"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Mała kuchenka

Niełatwo znaleźć sprzęty rozmiarem pasujące do wymiarów kuchni w kawalerce.  Jednak, jak się okazuje producenci kuchennych gadżetów prześcigają się w produkcji sprzętów do małych wnętrz. Dziś, pokażę Wam nowoczesną, małą kuchenkę o roboczej nazwie S.I.A.M.

S.I.A.M.  to wbudowany okap i kuchenka indukcyjna do powieszenia na ścianę. Wielką zaletą, a jednocześnie wadą kuchenki jest jeden palnik, idealny do gotowanie potraw jednogarnkowych. Gadżet jest bardzo łatwy w obsłudze. Co więcej, dzięki minimalistycznemu wyglądowi jest także bardzo praktyczny. Po skończeniu gotowania wystarczy jedynie złożyć sprzęt oszczędzając cenne miejsce.

Kompaktowa kuchenka nadaje się do przykręcenia w dosłownie każde miejsce, co jest szczególnie ważne w niewielkich przestrzeniach.

Jak podkreślają producenci, S.I.A.M. to doskonały sprzęt do małych kuchni, ale również praktyczny dodatek do tradycyjnych pomieszczeń. Dzięki niemu zaoszczędzimy miejsce, jednocześnie zapewniając sobie sprzęt do szybkiego podgrzewania potraw. Przydałby Wam się taki gadżet?

Hye-Rim Lee i Tae-Ryung Byun

Hye-Rim Lee i Tae-Ryung Byun


Hye-Rim Lee i Tae-Ryung Byun

Hye-Rim Lee i Tae-Ryung Byun

Hye-Rim Lee i Tae-Ryung Byun

Hye-Rim Lee i Tae-Ryung Byun

projekt: Hye-Rim Lee i Tae-Ryung Byun

znalezione na: www.yankodesign.com