"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.scanomat.com

Wynalazek XXI wieku

W poszukiwaniu idealnego smaku kawy miliony ludzi wydaje tysiące złotych w kawiarniach i sklepach z nowoczesnymi ekspresami. Technologia wychodzi nam naprzeciw, teraz idealny smak i design może znaleźć się w naszych domach.

Choć TopBrewer to nowość na rynku sztuki użytkowej, już zyskał miano genialnego wynalazku XXI wieku. Ten wbudowany w blat ekspres do kawy ma nie tylko wyjątkowy kształt, ale również niezwykłe funkcje.  W ciągu kilku sekund, urządzenie zaparza idealne espresso, cappuccino, latte, macchiato. Wydaje wodę, mleko, herbatę czy parę do blanszowania warzyw. Ale co jest takiego niezwykłego w TopBrewer?

Otóż z pozoru zwykłe, designerskie urządzenie działa wykorzystując najnowszą technologię. Wybór smaków, mieszanek i rodzaju napoju następuje przez i Phone i i Pad. Dzięki temu można zaparzyć idealną kawę leżąc w łóżku lub w autobusie podczas powrotu z pracy.

Następnym urządzeniem  XXI wieku będzie robot przygotowujący posiłki? Zobaczymy, dziś korzystajmy z najnowszej technologi przy planowaniu codziennych napoi.


www.scanomat.com

www.scanomat.com

www.scanomat.com

www.scanomat.com

Projekt, zdjęcia: www.scanomat.com