"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje
www.hammersandhighheels.blogspot.com

Pomysł na przechowywanie ręczników

Drabina w wersji małego, stylowego dodatku zrobiła już ogromną karierę w świecie aranżacji wnętrz. Nic dziwnego więc, że nawet popularna skandynawska sieciówka ma w swojej ofercie tak niezwykłą półkę.

W ofercie sklepu IKEA dostępny jest popularny skandynawski dodatek w aranżacji wnętrz – drabina. Półka kształtem nawiązująca do zwykłej drabiny wyposażona została w szczebelki, na których możemy wieszać ręczniki oraz półki na łazienkowe akcesoria. Jedynym, rzucającym się już na pierwszy rzut oka minusem, jest wysoka cena półki.  Za stylowy dodatek trzeba zapłacić niemal 250 zł, zaś podobna, ręcznie robiona drabina kosztować nas będzie niecałe 50 zł.

Na pomysł stworzenia doskonałej podróbki szwedzkiej drabiny wpadło już wielu blogerów, nie możemy jednak mieć im tego za złe. Przecież sam pomysł sklep IKEA ściągnął właśnie ze skandynawskich aranżacji. Spośród tysiąca projektów wyszukałam dla Was te najbardziej inspirujące. Może i Wy zdecydujecie się na stworzenie podobnej instalacji? Zobaczcie: