"Na naszym blogu znajdziesz inspiracje i pomysły,
jak w nietuzinkowy sposób urządzić swoje mieszkanie,
dom czy nawet pokój" - Mieszkaniowe Inspiracje

Dodatki do łazienki

Łazienkowe gadżety potrafią zmienić wystrój całego pomieszczenia. Tym bardziej, gdy ich wygląd jest wyjątkowo oryginalny, a funkcjonalność na pewno niecodzienna…Zobaczcie 10 dodatków do łazienki, które podbiły moje serce!

 

1. Czepek pod prysznic

Zwłaszcza podczas kąpieli niemowląt dużym problemem jest woda kapiąca do oczu. Jednak dzięki temu miękkiemu i wyjątkowo praktycznemu gadżetowi, Wasze dzieci pokochają kąpiele.

 

2. Dozownik do pasty

Wiele dzieci nie przepada za myciem zębów, dlatego producenci łazienkowych gadżetów wymyślili oryginalny, bajkowy dozownik do pasty do zębów. Na rynku znajdziecie tysiące wzorów i kolorów dozowników!

 

3. Dozownik do mydła

Ten gadżet umili kąpiel wszystkim domownikom. Wystarczy jedynie nalać mydła do niezwykłego dozownika i nacisnąć na prawą dziurkę od nosa!

 

4. Muzyczna zasłona prysznicowa

Lubicie kąpiel przy muzyce? Dzięki tej muzycznej zasłonie prysznicowej możecie słuchać muzyki i oglądać teledyski za pomocą wbudowanych w zasłonę głośników i tabletu, który włożycie do specjalnej wodoodpornej kieszonki.

 

5. Uchwyt do papieru toaletowego

Znudził Wam się już tradycyjny sposób przechowywania papieru toaletowego? Co powiesz na ten zabawny uchwyt?


 

6. Wyciskacz do pasty

Wielu z nas wyrzuca tubkę pasty bez jej wcześniejszego zużycia! Dlaczego więc, nie zapatrzeć się w wyciskacz do pasty i w pełni korzystać z zakupionego produktu.

 

7. Szczotka do lustra

Wydaje Wam się, że jedynym sposobem na wyczyszczenie zaparowanego lustra jest wytarcie go ręcznikiem. Otóż nie! Dzięki specjalnej szczotce do lustra, Wasza zaparowana szyba będzie wyglądała dokładnie tak jak przed kąpielą.

 

8. Przedłużka do kranu

Wyposażamy nasze łazienki w specjalne stołki, za pomocą których najmłodsi domownicy dosięgną do umywalki. Ale czy kiedykolwiek zastanawialiście się jak dzieci umyją ręce skoro nie dosięgają do strumienia wody? Wykorzystajcie oryginalną przedłużkę do kranu.

 

9. Deflektor wody

Podobnie działa Flo – specjalny deflektor wody. Dzięki niemu, dzieci nie będą miały problemu z umyciem i spłukaniem głowy podczas kąpieli w wannie.

 

 

10. Korek do wanny

Genialnym, a jednocześnie jednym z najtańszych dodatków do łazienki jest zabawny korek do wanny. W sklepach znajdziecie tysiące wzorów, kształtów i ciekawych alternatyw dla tradycyjnego korka do wanny.